Ενισχυτική Διδασκαλία

Σας ενημερώνουμε ότι κατά το σχολικό έτος 2023-2024 θα πραγματοποιηθεί Ενισχυτική Διδασκαλία μαθητών/τριών Γυμνασίου στα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία, Αγγλικά.

Όσοι γονείς – κηδεμόνες επιθυμούν τη συμμετοχή των παιδιών τους στην Ενισχυτική Διδασκαλία καλούνται να υποβάλουν στον Διευθυντή του σχολείου (ηλεκτρονικά στη διεύθυνση mail@gym-ag-deka.ira.sch.gr ή δια ζώσης) συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη την αίτηση – δήλωση μαθημάτων (η οποία επισυνάπτεται ηλεκτρονικά), αυστηρά μέχρι τη Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2023. Μετά το πέρας της συγκεκριμένης ημερομηνίας, δεν θα γίνονται δεκτές τυχόν δηλώσεις – αιτήσεις.

Επισημαίνουμε ότι:
· Η διδασκαλία των μαθημάτων γίνεται μετά το πέρας του σχολικού ωραρίου.
· Η σχολική μονάδα διεξαγωγής τους, η ημερομηνία έναρξης, καθώς και το ωρολόγιο πρόγραμμα δεν έχουν ακόμα οριστεί.